Stapsgewijs naar nieuwe energie

Een leefstijl veranderen gaat over veel meer dan alleen voeding en bewegen. Dat ontdekte ook Richard Leijs, adviseur Veiligheid Infrastructuur bij provincie Overijssel.

Beschrijving

Home » Producten » Vitaliteit & Duurzame Inzetbaarheid » Stapsgewijs naar nieuwe energie

Collega College

Stap voor stap naar nieuwe energie

Live Collega College | 30 september 2026 | 12:00 – 13:00 uur

Meld je direct aan!

Een leefstijl veranderen gaat over veel meer dan alleen voeding en bewegen. Dat ontdekte ook Richard Leijs, adviseur Veiligheid Infrastructuur bij provincie Flevoland, die ruim 50 kilo afviel door onder andere veel te wandelen. Tijdens zijn persoonlijke leefstijlreis merkte hij dat blijvende verandering minstens zoveel draait om gedrag, overtuigingen en zingeving.

In dit Collega College neemt Richard je mee langs drie kanten van zijn leefstijlreis en laat hij zien wat hem hielp om te veranderen en vol te houden:

  • de fysieke reis: bewegen, voeding en het opbouwen van nieuwe gewoontes;
  • de mentale reis: gedrag, overtuigingen, de invloed van het brein en omgaan met vooroordelen en sociale druk;
  • de zingevende reis: ontdekken wat energie geeft en helpt om richting te houden.

Een persoonlijk en open verhaal over veranderen, volhouden en anders kijken naar vitaliteit.

Geïnteresseerd? Meld je aan!

Benieuwd naar Richards ervaringen en wat jij daaruit kunt meenemen voor je eigen kijk op leefstijl en vitaliteit? Meld je dan aan voor het college via het formulier hieronder en ontvang de link voor het Live Collega College!

Ja, ik meld mij aan.

Ja, ik meld mij aan en ontvang graag de link voor het live Collega College: Stapsgewijs naar nieuwe energie.

Aanvullende informatie

Doelgroep

Locatie

Thema

Vorm